اینستاگیت

خرید فالوور اینستاگرام

هر کسب و کار اینستاگرامی برای دیده شدن نیاز به فالوور دارد

خرید فالوور اینستاگرام برای کسانی که کسب و کار یا پیج خود را در اینستاگرام دارند و دوست دارند با افزایش فالوور کسب و کار خود را ارتقا دهند و احساس اعتماد و امنیت به مشتریان خود بدهند اجباری میباشد. البته نباید از خرید لایک اینستاگرام غافل شد، چرا که فالوور به همراه لایکه که میتونه مثل یک بمب عمل کنه. پس اینکه الان اینجا حضور داری اصلا اتفاقی نیست، در این صفحه اینستاگیت من به شما همه چی رو در مورد فالوور و خرید فالوور اینستاگرام بهت میگم پس رفیق تا انتها این مطلب رو همراه من باش.

فالوور چیست ؟

فالوور نشان دهنده اعتبار و محبوبیت یک پیجه. برای مثال وقتی شما در اینستاگرام یک پیج رو فالو میکنید یعنی اون پیج و محتواش رو دوست دارین و بهش اعتماد کردین.
بسیار خب حالا با یک مثال خیلی خوب میخام قدرت فالوور رو بهتون نشون بدم، برای مثال شما میخاین یک لباس بخرین به کدوم یکی از این دوتا پیجی که بهتون میگم اعتماد بیشتری میکنید، به یک پیجی که ۱۰۰ هزار فالوور داره و ۲۰۰ تا پست که پست هاش یک تعداد زیادی لایک میخوره یا یک پیجی که کلان هزار تا فالوور داره و ۳۰ تا پست که پست هاش تعداد کمی لایک میخوره، معلومه که اعتماد من و شما به اون پیجی که ۱۰۰ هزار فالوور داره بیشتره، ولی این دلیل بر این نیست که چون اون پیج دوم که تعداد فالوور کمتری داره کارش مشکل داره یا محصول بی کیفیتی ارائه میده، نه این قدرت تعداد فالووره که ما رو به طرف خودش جذب میکنه. 🙂

مزایای خرید فالوور اینستاگرام

شک ندارم شمایی که تا اینجا مقاله همراه من بودی تا حدودی متوجه اهمیت خرید فالوور اینستاگرام شدی. ولی خب از اونجایی که فکر می کنم هنوز با تمام ویژگی ها و مزایا افزایش فالوور اینستاگرام آشنا نشدین، میخام در این مورد با هم کمی بحث کنیم. 🙂

شروعی متفاوت

یادمه یکی از دوست هام قصد داشت یک پیج بزنه و از صفر بلاگری رو شروع کنه، ولی بدلیل فکر و خیال های منفی که به سراغش می آمد از انجام دادنش منصرف شد.
چراکه بدست آوردن فالوور های ارگانیک خیلی زمان بر است و تا زمانی که نتیجه کارمون رو بچشیم همه ش فکر های ناامید کننده به ذهن مون میاد.
حالا فرض کنید راهی وجود داشته که راه صد ساله رو توی یک شب طی کنید، به نظرتون بازم این فکر های ناامید کننده به سراغ تون میاد؟ مطمعنا نه.
پس یکی از مهم ترین مزایای خرید فالوور اینستاگرام رو میشه شروعی متفاوت در نظر گرفت.🙂

تشخیص پیج اصلی از فیک

اگر کسب و کار شما جوری هست که بقیه با زدن پیج فیک شما دارن از اعتبار شما سؤ استفاده می کنند، حتما به فکر افزایش فالوور های پیج تان باشید.
چرا که یکی از معیار هایی که میشه پیج اصلی رو از پیج فیک تشخیص داد، تعداد فالوور اونه.
در بالا متوجه شدیم که مردم علاقه شون به سمت پیج هایی هست که تعداد فالوور بیشتری دارند، چرا که هر چه تعداد فالوور پیج بیشتر باشه به معنی معتبر بودن اون پیجه.
پس شما با افزایش فالوور پیج تون میتوانید تشخیص پیج اصل از فیک رو برای کاربران آسان تر کنید.

افزایش اعتبار و توسعه برند

از اونجایی که تقریبا همه مون وقتی بخاهیم از پیجی خرید بکنیم یا فالوش بکنیم، قبل از هر چیزی به تعداد فالوور هاش نگاه میکنیم، میشه متوجه اهمیت و قدرت خارق العاده داشتن فالوور بالا در اینستاگرام شد.
پس خیلی واضحه که هر چه فالوور های پیج شما بیشتر باشه یعنی اعتبار شما بیشتره. خرید فالوور اینستاگرام میتونه تا حدود خیلی زیادی اعتماد مشتری رو براتون جلب کنه، حالا نوبت هنر شماست که از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده کنی و مشتری رو به خریدار تبدیل کنی. 🙂
از طرفی دیگر هر وقت اعتبار شما نزد مشتری هاتون بالا بره، برند شما هم قوی و شناخته میشه.

معایب خرید فالوور اینستاگرام

حالا که با مزایای حیرت انگیز خرید فالوور اینستاگرام آشنا شدین، بزارین در مورد معایب این کار هم باهم صحبت کنیم چون این کار یک سری مشکلات خاص خودش رو داره که وظیفه خودم میدونم باهاتون در میان بگذارم. 🙂

کاهش نرخ تعامل کاربر ( اینگیجمنت ریت )

اولین و اصلی ترین عیب خرید فالوور اینستاگرام همین کاهش نرخ تعامل کاربر یا همان اینگیجمنت هست، چرا که بقیه عیب های این کار هم از همین کاهش نرخ اینگیجمنت سر چشمه میگیره.
شاید ندونید کاهش نرخ تعامل یعنی چی!؟ پس بزارید معنی شو بهتون بگم تا قشنگ متوجه داستان بشید. 🙂
در واقع نرخ تعامل یا Engagement Rate، رفتار فالوور هایتان رو نسبت به پیج شما و پست هایی که میگذارید بررسی میکنه و یک امتیازی به شما میده. منظورم از رفتار فالوور هایتان اینکه چند درصد از فالوور های شما پست هایتان را لایک کرده اند، براشون کامنت گذاشته اند، پست شما را استوری کرده و برای دیگران ارسال کرده اند. ساده تر بخام بگم اینگیجمنت چک میکنه ببینه چه قدر از فالوور های پیج شما واقعا عاشق پیج شما هستند و به پست های شما علاقه دارند و از همین طریق نرخ تعامل اون پیج رو مشخص میکنه.
اینستاگرام هم به پیج هایی که نرخ تعامل شون بالا باشه نگاه ویژه ای میکنه و با نشون دادن پست هاش به کاربران بیشتر و بردن به اکسپلور کمکش میکنه تا سریع تر پیج ش رو پیشرفت بده.
از طرفی هم اگر نرخ تعامل پیجی کم باشه یعنی فالوور های اون پیج هیچ تعاملی با پیجی که فالوو کرده اند نداشته باشند، پست هاشو لایک نکنند و غیره، اینستاگرام هم دیدش نسبت به اون پیج عوض میشه و پست های اون پیج رو به اکسپلور نمی بره؛ خلاصه کمکی به دیده شدن اون پیج نمیکنه. 🙂
خب حالا این سوال پیش میاد که این موضوع چه ربطی به خرید فالوور اینستاگرام داره؟! الان بهتون میگم.
متاسفانه فالوور های که میخرید حالا چه از سایت ما یا از هر جای دیگری، هیچ تعاملی با پیج شما برقرار نمیکنند از نگاه نکردن پست هاتون گرفته تا لایک نکردنش و غیره؛ چرا که فالوور هایی که میخرید فیک هستند از طرفی هم کسی رو نمیشه مجبور به لایک کردن و برقراری تعامل با پیجی کرد. که همین موضوع لایک نکردن و تعامل برقرار نکردن فالوور هایتان نسبت به پست هاتون درنهایت باعث کاهش نرخ اینگیجمنت شده و به پیج شما ضرر میرسونه.
حالا در ادامه که همه چی رو در مورد کیفیت فالوور های خریداری شده فهمیدن قشنگ متوجه منظورم میشید.
البته این عیب خرید فالوور اینستاگرام بدون راه چاره نیست چراکه شما میتوانید از طریق راه های افزایش نرخ تعامل مثل تبلیغات و تولید محتوای جذاب یا حتی خرید لایک اینستاگرام، کاربران را ترغیب به لایک کردن و ایجاد تعامل با پیج تون کرده و نرخ تعامل پیج تون رو افزایش دهید.

راستی خرید فالوور اینستاکرام عیب های دیگری مثل ریزش فالوور های خریداری شده رو هم داره ولی خب از آنجایی که در پایین تر به صورت کامل در مورد ریزش فالوور ها و کیفیت فالوور هایی که میخرین با هم حرف میزنیم دوباره اینجا مطرحش نمیکنم.

خرید فالوور اینستاگرام چه زمانی و برای چه کسی لازمه؟

اوه اوه یکی از مهم ترین مبحث ها در مورد فالوور همینه، تو پاراگراف بالا متوجه شدیم که فالوور چیست و چه قدر میتونه در اعتماد و خرید تاثیر بزاره. حالا اینجا اگر شما یک محصول یا خدماتی داشته باشید و با داشتن تعداد فالوور بالا زمینه اعتماد رو برای مشتریانتان جور کنید میتونید از این امتیاز به خوبی استفاده کنید و درآمد های بالایی را تجربه کنید. قشنگ شد درسته؟ پس اگر مهارتی داری یا محصول و خدماتی دارین برای فروش اصلا این فرصت باورنکردنی رو از دست ندین.

خب بریم تخصصی در مورد فالوور و خرید فالوور صحبت کنیم.

چند مدل فالوور داریم؟

به صورت کلی سه نوع فالوور داریم
فالوور واقعی : فالوور واقعی همانطور که از اسمش مشخصه به فالوورهایی گفته میشوند که وجود حقیقی دارند و کاربران فعالی هستند. یعنی به محتوا پیج شما علاقه مند باشند و با شما تعامل برقرار کنند که شامل لایک کردن، کامنت گزاشتن و حتی خرید کردن و… می باشد.
فالوور نیمه فیک : این نوع فالوور ها توسط انسان ساخته شده اند ولی فعالیتی ندارند، برای مثال شما یک حسابی در اینستاگرام ایجاد کرده اید ولی از آن استفاده هدفمندی نمیکنید یا از آن استفاده ای نمیکنید پس نباید از این نوع فالوور ها انتظار بازخورد، لایک و غیره… داشته باشید.
فالوور فیک : این نوع فالوور ها توسط ربات ساخته شده اند و فعالیتی ندارند.

نکته مهم مربوط به خرید فالوور اینستاگرام

هیچ فالوور خریدنی که چه از سایت ما خریداری کنید یا از هر جایی از هر جای دنیا نباید انتظار بازخورد، لایک و بازدید… داشته باشید. فالوور هایی که میخرین فقط روی عدد پیجتون تاثیر خواهد داشت و تعداد عدد پیجتون رو بالا خواهد برد.
پس اگر شما دنبال بازخورد و فالوور واقعی هستین فقط باید از طریق تبلیغات و تولید محتوا اقدام به جذب فالوور واقعی کنید، اما خب هزینه و ریسکی که شما باید برای تبلیغات بپذیرید قابل مقایسه با خرید فالوور نیست.
رفیق حواست باشه گول کسانی رو که ادعا ارائه خرید فالوور واقعی کردن رو نخوری چون فالوور واقعی فقط از طریق تولید محتوا و تبلیغات بدست میاد. 🙂

کیفیت فالوور ها چطوره؟

بسیار خب رسیدیم به بحث کیفیت فالوور های خریداری شده، که همه شما مشتریان عزیز حق دارین همه چی رو در موردش به صورت کامل بدونید.
همانطور که تو پاراگراف بالا فهمیدین، مهم ترین چیزی که در مورد کیفیت فالوور ها باید بدونید اینکه این فالوور ها فعال نیستند و نباید ازشون انتظار بازخورد داشتن، لایک کردن و غیره داشته باشین البته در این بین تعداد بسیار کمی فالوور فعال هم وجود داره. پس فالوور هایی که از سایت ما میخرین هم فعالیتی ندارند؛ فالوور ها اکثرا عکس پروفایل دارند و ترکیبی از فالوور ایرانی و خارجی هستند البته بیشتر شون خارجی اند.
امکان تفکیک فالوور ها بر اساس جنسیت یا شهر و کشور وجود نداره.
یکی از سوالاتی که در موضوع خرید فالوور مطرحه اینه که آیا فالوور هایی که میخریم موجب بلاک شدن یا دیسیبل شدن پیج میشود یا نه؟ خداروشکر طی چندین سالی که در زمینه خدمات اینستاگرام کار میکنیم و سفارشات زیادی که انجام دادیم این مشکل گزارش نشده. البته ناگفته نماند در مواردی بسیار خاص و کمیاب که دلیل ش هم مشخص نشد با این مشکل برخورد کرده ایم.

ریزش فالوور ها یعنی چی ؟

آها رسیدیم به بحث جنجالی ریزش فالوور ها. حال ریزش فالوور ها چیست رو با یک مثال بهتون میگم، اگر شما ۲٠٠٠ عدد فالوور داشته باشید و ۵٠٠ عدد از آنها پیج شما رو انفالو کنند یا به هر نحوی از دستشون بدید یعنی پیج شما ۵٠٠ عدد ریزش داشته.
قطعا چه فالوور واقعی و چه فالوور هایی که از سایت ما میخرید امکان ریزش دارند. رفیق حواست باشه گول کسانی رو که ادعا ارئه فالوور بدون ریزش کردن نخوری چون فالوور بدون ریزش اصلا وجود نداره.
میزان ریزش فالوور ها بر اساس الگوریتم اینستاگرام متغییر است و قابل پیش بینی نمیباشد. شک ندارم که الان موضوع ریزش فالوور هایی که میخرید خیلی نگران تون کرده، ولی نیازی نیست خیلی نگران باشید چرا که ما در سایت اینستاگیت همیشه به فکر رضایت مشتری هامون هستیم. به همین دلیل در ازای هر ۱۰۰۰ عدد فالووری که خریداری میکنید ۴۵۰ عدد فالوور بیشتر میزنیم که اگر خدا بخاد مشتری خیلی ضرر نکنه. 💙

نکاتی که قبل از سفارش فالوور باید بدونید

شما در هنگام خرید فالوور اینستاگرام باید در مورد برخی از نکات و اصطلاحات اطلاعات کافی داشته باشید، که با هم در موردش صبحت میکنیم.
معنی اصطلاح K یا کا در اینستاگرام : قطعا هنگام استفاده از اینستاگرام این سوال براتون پیش آمده، عجله نکنید میگم بهتون 🙂 اینستاگرام برای ساده کردن تعداد فالوور های زیاد هر ۱٠٠٠ عدد رو معادل ۱k حساب میکند. برای مثال اگر شما ۴٠.٠٠٠ فالوور داشته باشید یعنی ۴٠k فالوور دارین. یک نکته هم بگم بهتون اینستاگرام فقط کسانی رو که تعداد فالوورشون بالای ۱۰.۰۰۰ عدد باشد به صورت k نمایش میدهد.
خصوصی نبودن پیج : اینستاگرام برای حفظ حریم خصوصی کاربران خود این امکان رو به ما داده است که حساب خودمان رو از حالت عمومی به خصوصی یا برعکس تغییر بدیم. در حالت خصوصی کسانی که شما رو فالو نکردن اجازه دسترسی به محتوا پیج شما ندارند.
حالا از خودت میپرسی این موضوع چه ربطی به خرید فالوور داره، الان بهت میگم. تو پاراگراف بالا فهمیدیم اگر پیج خصوصی باشد تا وقتی شما اجازه ندهید کسی نمیتواند پیج شما رو فالو کند یا محتوای پیج رو ببیند به همین دلیل خصوصی بودن حساب باعث عدم ارسال فالوور های خریداری شده برای پیج شما میشود. پس رفیق حواست باشه قبل از خرید حتما پیجت رو از حالت خصوصی به عمومی تغییر بدی.
تغییر ندادن آیدی : یکی از اشتباهاتی که مشتریان پس از خرید فالوور انجام میدهند تغییر دادن آیدی هنگام ارسال فالوور میاشد. پس رفیق حواست رو جمع کن تا زمانی که فالوور هایی که سفارش داده اید به صورت کامل براتون ارسال نشده آیدی پیجتون رو تغییر ندین چون باعث لغو سفارشتون میشه. بعد از تکمیل سفارشتون میتونید آیدی پیجتون رو تغییر بدین.
شرایط لغو سفارش : یکی از اتفاقاتی که خیلی کم رخ میدهد پشیمان شدن مشتریان از خرید فالوور اینستاگرام پس از خریدشون میباشد. در صورتی که خواستین سفارش خودتون رو کنسل کنید دو حالت وجود داره.
حالت اول اینه که سفارش تون استارت نخورده باشه در این حالت شما میتوانید با ما تماس بگیرید و سفارش خودتون رو لغو کنید و مبلغی رو که واریز کرده اید رو براتون واریز کنیم.
حالت دوم اینکه سفارش شما در حال انجام باشد، متاسفانه در این حالت امکان لغو سفارش وجود ندارد.
شرایط اصلاح سفارش : یکی از اشتباهاتی که مشتریان هنگام ثبت سفارش خرید فالوور اینستاگرام انجام میدهند، ثبت آیدی اشتباه است. در صورتی که آیدی اشتباه ثبت کردین دو حالت وجود داره.
حالت اول اینه که آیدی که ثبت کرده اید در اینستاگرام وجود نداشته باشد، خداروشکر در این حالت امکان اصلاح سفارش تون وجود دارد. فقط کافیه با ما تماس بگیرید البته در بیشتر مواقع خودمون باهاتون تماس میگیریم و این مشکل رو حل میکنیم.
حالت دوم اینکه آیدی که اشتباه ثبت کرده اید در اینستاگرام وجود داشته باشد. در این حالت سریعا با ما تماس بگیرید اگر سفارشتون هنوز ثبت نشده باشد امکان اصلاح سفارش وجود دارد. در کل رفیق لطفا حواست رو جمع کن این اشتباه رو انجام ندین.🙂
زمان ارسال سفارش : یکی از سوالات پر تکراری که در مورد فالوور پرسیده میشود در مورد همین زمان ارسال فالوور های خریداری شده است، بریم در موردش صحبت کنیم. در صورتی که آیدی که هنگام خرید ثبت کرده باشید صحیح باشد ( اگر اشتباه ثبت کردین سریعا باهامون تماس بگیرید ) سفارشتون رو ثبت میکنیم و استارت فالوور ها تقریبا ۱۵ دقیقه طول میکشد و مطمعنا بر اساس تعداد سفارشتون زمان تکمیل سفارش طولانی تر میشود.
موضوع پیج : اخرین نکته ای هم که قبل از خرید باید رعایت کنید موضوع پیجتون هست. منظور از موضوع پیج اینه که پیجتون در چهارچوب قوانین جمهوری اسلامی باشه. پس رفیق لطفا برای پیج های پورن، خرید و فروش کالاهای غیرقانونی و غیرمجاز سفارش ثبت نکنید.

شروع کسب و کار در اینستاگرام

بسیار خب شمایی که تا اینجا همراه من بودی به احتمال زیاد کسب و کار خودت رو در اینستاگرام شروع کرده اید و الان که قدرت فالوور و تاثیر اون رو روی ذهن مخاطب و مشتری بیشتر درک کردین، وقتشه که با روش های افزایش فالوور که یکی از این روش ها خرید فالوور اینستاگرام می باشد زمینه جلب اعتماد رو برای مشتریان جور کنید تا یک قدم از رغیباتون جلوتر باشید و کم کم کسب و کار خودتون رو از سنتی به مجازی تبدیل کنید و فروشگاه آنلاین خودت رو در اینستاگرام گسترش بدی.
اگر هم هنوز کسب و کار خودت رو در اینستاکرام شروع نکردی خرید پیج اینستاگرام میتونه گزینه مناسبی برای شما باشه.

نه اصلا! سایت اینستاگیت برای ارائه هیچ کدوم از محصولات خود از جمله خرید فالوور اینستاگرام نیاز به پسورد پیج ندارد.

هیچ محدودیتی ندارین! شما میتوانید هر مقدار که بخواهید فالوور برای یک پیج ثبت کنید فقط صبر کنید سفارش تون تکمیل بشه بعد دوباره سفارش جدید ثبت کنید.

اگر سوالی دارید که در اینجا به آن اشاره نکردیم میتوانید با ما تماس بگیرید یا از پشتیبانی بپرسید در خدمت شما هستیم.

تعرفه ها

بسته مناسب برای کسب و کار خود را انتخاب کنید

به مشاوره نیاز دارم ؟

برای دریافت مشاوره و پشتیبانی با ما تماس بگیرید

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *